RSS export

Co nového přináší Google Chrome 2.0

• Titulek: CH vs FF vs IE vs O vs ...
    Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz mr_kluzo, <mr_kluzo (na) volny (tečka) cz>
    Přidáno: 21. ledna 2009 14:46

Já používám FF od nepaměti, Jsem s ním stále víceméně spokojený. Chrome používám od doby, kdy jsem se o něm dověděl tady na těchto stránkách a byl ještě v beta verzi. IE mám nainstalovaný, ale téměř nepoužívám, jen pro kontrolu, když tvořím stránky. Operu jsem nikdy neměl (asi jsem na ni neslyšel tolik chvály, jako na FF, nebo Chromajzla). Dnes z 90% používám Chrome 2 (opět v beta verzi), z 9 % FF (nemůžu se s Chrome dostat k účtu v bance) a z 1% IE (používám od Microsoftu online údržbu a ta na jiném nejede). Proč to tak je (myslím tím % využívání), nevím. Prostě mi Chrome vyhovuje a zjistil jsem, že mnoho rozšíření z FF vůbec nevyužívám, IE7 je možná dobrý, ale nějak jsem k němu nepřilnul a Operu jsem zatím nenainstaloval (necítím potřebu, ale možná ji zkusím, změna je život). Vaše úvahy o tom, který prohlížeč je lepší mi připadají směšné. Přeci každý musí vědět, co mu vyhovuje a kdyby měl s něčím problém, zkusí něco jiného. Přesvědčovat někoho o něčem, nevypovídá nic o tom produktu, ale o Vás. Máte strach, že používáte něco horšího, než ti druzí a potřebujete hlavně přesvědčit sami sebe, že tomu tak není. Používejte si, co chcete pokud vám to vyhovuje, je to určitě super produkt, ale netlačte ty své nejlepší produkty ostatním. Každý nejlépe ví, co mu vyhovuje.

Zpět na článek Co nového přináší Google Chrome 2.0

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.