Manažeři Skypu připravili v posledních dnech roku pro své uživatele skutečně zajímavou nabídku. Konkrétně se jedná o "dárkový balíček", který obsahuje jinak standardně placenou službu Skype Premium s tarifem Svět (za 7,99 EUR) zcela zdarma. Oproti listopadu není již podmínkou ani minimální stáří účtu, pouze provedení autorizace platební karty. Oficiálně se totiž jedná o zkušební dobu, která bez dalšího zásahu uživatele přejde 27. den po aktivaci na běžný placený tarif, což má za následek automatické stržení peněz z účtu (běžné chování předplatitelských balíčků Skype).

Nabídka na stránkách Skypu

Nabídka na stránkách Skypu

Naštěstí nic nebrání včasnému zrušení pomocí několika kliknutí v nastavení, čímž si může každý skutečně zajistit téměř měsíc volání na mobilní telefony i pevné linky po celém světě zdarma. Seznam možných cílových lokalit je tento:

Mobilní sítě:

  • Kanada, Guam, Hongkong, Čína, Portoriko, Singapur, Thajsko, USA;

Pevné linky:

  • Argentina, Austrálie, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chile, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jižní Korea, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko (omezeně), Řecko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Spojené království a Venezuela.

Aktuální možnosti by bylo asi škoda nevyužít, a to co nejdříve. Akce totiž není konkrétně časově omezena, avšak hovoří se o omezeném počtu "balíčků". Z toho vyplývá, že délka trvání nabídky závisí na rychlosti a zájmu ze strany uživatelů. Drobným zklamáním pak může jistě být pouze absence českých mobilních operátorů.

Zdroj: twitter.com