RSS export

Dárek uživatelům Skype: měsíc volání zdarma

• Titulek: Lakadlo
    Napsal: nevim
    Přidáno: 30. prosince 2012 15:26

lakadlo a po aktivovani teto akce vas to stejne bude stat 1euro minimalne :) zalezi jak kde kdo se nachazi ve kterem state

• Titulek: Re: Lakadlo
      Napsal: pamela, <karolina (tečka) kondasova (na) seznam (tečka) cz>
      Přidáno: 27. srpna 2013 20:44

chci skype hm

• Titulek: Autor thoto blabolu
    Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz _dobrodruh_, <_eroticon_ (na) amateri (tečka) cz>, hecky-photo.net
    Přidáno: 30. prosince 2012 15:38

by mel poradne cumet na to co cte nekde na jinych webech nebot aktivace tohoto premium balicku bude kazdeho stat viz nize text :)

''When activating your free trial, we will pre-authorise ?1,00 to check your card, PayPal or Skrill account is valid. But don't worry - we won't actually take this amount from your account.''

Takze pokud nekdo chce usetrit 6,99 protoze normalne to stoji 7,99 tak at do toho jde ja osobne premium skype mam a jsem spokojeny

• Titulek: Re: Autor thoto blabolu
      Napsal: nekdo, <nekdo (na) volny (tečka) cz>
      Přidáno: 30. prosince 2012 16:23

Nauč se anglicky, Dobrodruhu.

Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz _dobrodruh_, <_eroticon_ (na) amateri (tečka) cz>, hecky-photo.net
        Přidáno: 30. prosince 2012 16:24

proc bych se mel ucit anglicky kdyz je uplne jedno po kliknuti ze chces premium na 30 dnu zdarma te to stejne bude stat 1 (euro) tak nemel psi hovna debile

Napsal: cartman
          Přidáno: 30. prosince 2012 16:42

seru navas jdu domu !

Napsal: nekdo, <nekdo (na) volny (tečka) cz>
          Přidáno: 31. prosince 2012 00:44

Nebude, pokud to zrusis do nasledujiciho mesice. Je to i v tom anglickem textu, ktery si uvedl.

• Titulek: Vzalo to
    Napsal: Karel
    Přidáno: 30. prosince 2012 16:43

Tak jsem to aktivoval a vzalo to 1euro i když píši,že to je jen jako ověření,ale PAYPAL mi odepsal 1euro což mě taky nejde narozum,když Skype píše,že to nic stát nebude.

• Titulek: Re: Vzalo to
      Napsal: Pítrs
      Přidáno: 30. prosince 2012 16:55

Ha a mě to nevzalo nic! možná,že Paypal dělá nějaké fejky já totiž to aktivoval kreditkou

• Titulek: ČNB
    Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz satan, <kavan37 (na) seznam (tečka) cz>
    Přidáno: 30. prosince 2012 21:54

Přes toto a jeto jinak nakakat

• Titulek: Stále nejde
    Napsal: Lada
    Přidáno: 17. února 2013 09:22

Mam prosbu.
    Aktivoval jsem ten měsíc zdarma. Má již premium účet ( vím kdy bude další platba )
    Ale stále nemůžu volat ( napíše to jen, že nemám kredit )

Přece si ho nebudu platit. ( to by to nebylo zdarma )

Máte někdo podobnou zkušenost ?

díky

Zpět na článek Dárek uživatelům Skype: měsíc volání zdarma