RSS export

doubleTwist - iTunes pro Android?

• Titulek: Re: jj
      Napsal: west][
      Přidáno: 9. září 2010 10:27

Nejsem proti Applu zaujaty a iPhone jsem uz mockrat drzel v ruce.
      Nejak se mi nechce verit, ze MAC OS a iOS jsou open source. Je to dle meho nazoru podobne tvrzeni, jako ze wndows jsou open source, smesne. Jestli tomu tak skutecne je, navedte me na stranku, kde je prezentovany zdrojovy kod techto systemu.
      Zminovany zpusob prochazeni souboru v zarizeni za pomoci totalcmd jsem ani tak nemysel jako srovnani total commandera s iTunes pro prochazeni medialnich souboru, jako spis moznosti prohlizet kazde individualni medium v aplikaci, ktera mi vyhovuje nejvice. Jinak receno, iTunes zobrazi hudebni seznam prehledneji, nez souborovy manager, ale zobrazi ho prehledneji nez winamp? Nikomu jsem tento zpusob necpal, psal jsem pouze to, co me prijde pohodlnejsi.
      Zpusob prochazeni souboru s pomoci totalcmd v zadne pripade neni zastaraly. Mozna to neni ten nejkrasnejsi a nejefektivnejsi zpusob, ale rozhodne je to nejrychlejsi, pokud totalcmd/freecmd skutecne ovladate.
      Konkurence v podobe Androida iOS nejen dohani, ale ve spouste veci ho uz nyni prekonava. Budoucnost je takova, ze Andorid iOS s prehledem predbehne uz jen proto, ze iOS je narozdil od Andoida uzavrena platforma. Ale to byste si Androida museli vyzkouset. At uz Apple prijde s cimkoli, aby dohnal konkurenci, nebude to mit vubec jednoduche, uz proto, ze za androidem stoji google (doufam, ze Vam nebudu muset vypisovat, co vse to znamena a za cim vsim google stoji) a navic komunita vyvojaru neni nicim omezovana.

Zpět na článek doubleTwist - iTunes pro Android?

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.