RSS export


Eset - Aktualizace virové databáze nebyla úspěšná a skončila s chybou


 • Titulek: trapny PR
  Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz Hecky, <luciforst (na) gmail (tečka) com>, hrcprc.net
  Přidáno: 5. června 2017 12:07

  jste opravdu trapni jak se snazite nalakat co nejvice ovci na traparnu jmenem Eset ani za milion bych to neinstaloval. Nemam rad falesny pocit jistoty a Eset, Avast, AVG to jsou 3 kralove, kteri davaji uzivatelum pouze ten falesny pocit jistoty.

  • Titulek: Re: trapny PR
   Napsal: Pikaču
   Přidáno: 13. června 2017 05:09

   Eset nebrat ani kdyby šlo o život ... přesně jsou to 3 králové co stojí úplně za hov*** a kraluje Avast ... je plno lepších a zadara

   • Titulek: Re: trapny PR
    Napsal: Ondrash
    Přidáno: 17. června 2017 18:44

    A které, že jsou lepší a zadara, to nám pánové řeknete?

    • Titulek: Re: trapny PR
     Napsal: Pavel, <korbutan (na) email (tečka) cz>
     Přidáno: 15. července 2017 16:53

     Tak já osobně jsem si po odinstalaci ESETu nainstaloval obyčejný free Micrsoft Seccurity nebo dobrý je také Spybot Search,chce to ovšem vždy ručně aktualizovat. a k tomu jednou za čas nechat PC projet ESET Online Scanner-ten je zadarmo a najde to,co náhodou unikne.

 • Titulek: ESET
  Napsal: Pavel, <korbutan (na) email (tečka) cz>
  Přidáno: 15. července 2017 16:35

  Asi již 4 roky používám placený ESET Smart Security,vždy v lednu si prodloužím licenci.Bohužel,od poslední aktualizace asi v dubnu jen samé problémy.Program jsem nemohl vůbec nainstalovat,ačkoliv mám vše v pořádku-keygen,hesla,přihlaš.ú daje atd.Zobrazovalo to stále chybu,o které se zde píše.Musel jsem po telefonu požádat o technickou pomoc.Instalace se zdařila,ale zablokovalo mi to disky,které jsem nemohl otevřít-zobrazovalo to např.disk H,formát HTML.Anivir jsem odinstaloval,PC důkladně vyčistil,nainstaloval jiný antivir(free) a PC jede jako hodinky.

Zpět na článek Eset - Aktualizace virové databáze nebyla úspěšná a skončila s chybou