RSS export

Google chce vyhledávat pomocí obličejů

• Titulek: Re: a proto se honem
      Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz IR7
      Přidáno: 28. února 2011 01:22

Politika a licence nejsou sice něco bůhví jak hezkého, pořád mi to ale nevadí víc, jak reklamy v televizi, na internetu a v kině před filmem :D

To že ti FB promítá banner na každý stránce kam vlezeš a má z toho prachy mi už opravdu nevadí, je doba kapitalismu a dělá to každej druhej web na kterej vlezeš.

Zbytečnost? Dobře, ukaž mi web kde můžeš chatovat , sdílet články/videa/fotky a zároveň omezit to, aby se k fotkám dostal úplně každej.

To lide.cz jsou na tom ještě hůř. Zadej do Googlu nějakej nick kterej bude existovat a za to "lide.cz". Co se stane?

Vyjede ti profil uživatele se všema fotkama, informacema a kámošema.
      A co jsem k tomu potřeboval abych to zjistil ?
      - Nic, jen vyhledavač.

A co mohou uživatelé na lide.cz proti tomuhle udelat?
      - Nic. - jen smazat informace o sobě, takže defakto to samý co uživatel na FB.

Proč nikdo nepomlouvá právě lide.cz , twitter apod. ?
      - Protože to prostě není IN ...

... ještě na závěr k tý EU. Ta tě neprodá, sice je EU na 2 věci, pořád komanduje co se smí a nesmí ale v tomhle ohledu se s ní alespoň dá souhlasit.
      Navíc nevidím důvod proč by tě EU měla "prodat". Nic by z toho neměla a jestli ji nedokázal uplatit Microsoft, tak sociální sít (i) s uživateli, kterým na datech záleží, sotva EU uplatí...

Zpět na článek Google chce vyhledávat pomocí obličejů

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.