RSS export

Google Chrome 4 ve finále

• Titulek: Re: Google Chrome
      Napsal: Kaze
      Přidáno: 27. ledna 2010 19:40

Já mám nej zkušenosti s IE8. Nemá sice mailový klient, ale integrace outlooku nebo liveMail postačí (a nabídne více), propojení s WLM je taky perfektní (a jeho registrací získáte mnohem více možností, než s nějakým ůčtem na googlu). Taky další propojení s Office dost usnadňuje práci, navís nemusím doinstalovávat nějaké pluginy a addony (jako u FF nebo opery) aby mi fungovalo uplně vše tak, jak má a to včetně SilverLight (vytknul bych snad jen "download managera"). Taky můžu využít v rychlém hldání vše na co si vzpomenu a to i Bing (narozdíl od FF který mi oznámil nekompatibilní rozhraní, což jsem nějak nepochopil proč!?). A hlavně: za skoro rok každodenního používání IE8 jsem měl v systému celé 2 spyware (pocházející z IE cookies), kdežto za týden používání FF jich bylo 132!, u Opery 95, u Chrome 398!!!!!!! a u Safari 5 (u Konqerroru a jiných linuxových browserů nevím, jelikož linux spouštímjen pro testování webů na nonWin prohlížečích).

Ale k tématu: "Pokud Google dokázal snížit množství stahovaného nežádoucího odpadu alespoň na polovinu, při zachování svižnosti, tak je to, z mého pohledu, poměrně značný úspěch"

Zpět na článek Google Chrome 4 ve finále

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.