RSS export


Google Chrome 64: konec agresivních reklam?


 • Titulek: nefunguje to
  Napsal: Rebel
  Přidáno: 3. února 2018 18:36

  z potesenim vam napisu ze to nefunguje prohlizec dal zobrazuje tucty vymrdanych reklam tak zase nic

 • Titulek: Chrome
  Napsal: Pepa01
  Přidáno: 4. února 2018 12:20

  Nevím proč ten paskvil stále všichni používají když ve 32bit prostředí je lepší Palemoon a 64bit prostředí Waterfox,oba pracují na starší verzi Firefoxxu bez různých tvz. vylepšení jsou rychlejší a spolehlivější.A tohle je jen další tvrzení Googlu ...klamné...neustále tento prohížeč cosi a kamsi odesílá po zavření nechá běžet hodně procesů a žere RAM.NIC SE NEZMĚNILO...je to k ničemu!

  • Titulek: Re: Chrome
   Napsal: jozef varga, <varga33 (na) gmail (tečka) com>
   Přidáno: 13. února 2018 14:34

   Furt jebete té reklamy a ja jsem nato tak zvedav jako na 100.-letou piču,přejí vam aby jste se aspon dva roky nedostal ke kundě!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá magyarok!

 • Titulek: Google Chrome 64: konec agresivních reklam?
  Napsal: Já
  Přidáno: 9. února 2018 22:10

  Chrome jenom slibuje a oblbuje .... Opera má svůj blokovač reklam který ale funguje takže co řešit .... prostě používat Operu

 • Titulek: Není to blokátor ale jenom filtr !
  Napsal: Ed
  Přidáno: 10. února 2018 17:12

  Cílem není blokovat všechnu reklamu, protože ta je zdrojem financí pro autory obsahu. Podle ABP Chrome blokuje asi 16% inzerátů. Pokud chce někdo blokovat všechnu reklamu, tak je asi nejlepší uBlock Origin. AdBlock Plus má "výpalné" jako obchodní model. Když mu platí, tak jejich reklamu nebude v základu blokovat. uBlock Origin má navíc menší nároky na CPU a paměť než ABP.
  Já osobně na vybraných stránkách reklamu povoluji. Nepotřebuji, aby mi je vybíral Google. Ale ať si každý zvolí jeho cestu a (ne)podporuje obsah, který vyhledává.

Zpět na článek Google Chrome 64: konec agresivních reklam?