RSS export

Google nezveřejní aplikaci na rozeznávání obličeje

• Titulek: Re: Google rozeznávání obličeje...
      Napsal: Kraken
      Přidáno: 3. dubna 2011 21:47

Preventivne este doplnim, lebo ako pozeram, ludia si spravia nazor na ineho bez toho, aby sa zamysleli a prehliadli ironiu, tym myslim milenky a pracu. Chcem zdoraznit, ze ak tak strasne tuzite byt vyhladavani podla fotografie, tak o.k., zaregistrujte sa, dajte tam hlavnu fotografiu, dajte suhlas so spracovanim a vyhladavanim a potom nic proti tomu nemam, ten kto chce aby ho vyhladali podla fotografie vzdy a vsade, nech k tomu da suhlas a nesie si za to zodpovednost :-) A je po probleme :-) Sukromie si tazko ustrazis, ci uz v bare, kde ta niekto cvakne opiteho, mohol by som menovat kopec veci a ty kvoli tomu zmenis svoj styl zivota, aby ta nebodaj niekto nevyfotil? :-) Potom v poriadku, uzivaj si :-) Ja sa na to divam tak, ako keby ta pomaly sledoval nejaky STB-ak, ktory ta foti, pretoze vyfoteniu sa nevyhnes, hlavne ak si trebars v Rime, Parizi, kdekolvek, kde sa foti vsetko :-) A mne nevadi, pokial skonci moja fotka na sukromnej stranke nejakeho japonca, ale preco by ma mali podla fotky vyhladat a prezerat si kde som bol, s kym, ved to je narusenie sukromia, ale pokial mas iny pohlad, tak dobre, ja mam svoj

Zpět na článek Google nezveřejní aplikaci na rozeznávání obličeje