RSS export

Google nezveřejní aplikaci na rozeznávání obličeje

• Titulek: Re: Google rozeznávání obličeje...
      Napsal: Kraken
      Přidáno: 3. dubna 2011 23:13

Neviem ci v clanku bolo vsetko, pretoze zjavne si to pleties s Facebookom, tu sa jedna o vyhladavac pomocou fotky, to znamena, ze ked zadas do Google Leonard Cohen, tak ti ho najde na vsetkych strankach, nie len na socialnych sietach a myslim si, ze Google to chcelo zaviest na vsetko, pretoze na Facebooku to uz relativne aj funguje :-) Jasne ze ty a ja napodobne nebudeme fotit sochu ked tam niekto stoji, ale zas si nemysli, ze takto robi kazdy a urcite si videl niekedy skupinu japonskych turistov atd. :-) A pokial si navstivil velkomesta s pamiatkamni, tak tam fotis a si rad, ze nieco na fotke je, asi sa ti nepodari vyhnat vsetkych ludi, mozno by bolo zaujimave vyhnat vsetkych domorodcov a turistov od fontany v Rime bez toho, aby si nikoho nemal na snimke a logicky neriesis ho, hodis si to na web a pohoda :-) Otazka ci to je prijemne pre neho, ak ho tam potom vyhladaju :-) A pokial sa ti moja teoria zda sci-fi, tak v poriadku, asi mas pravdu a nikdy nikoho nikto nevyfotil, vzdy ludia cakaju kym sa vsetko vyprazdni a asi sa ta vzdy pytaju vsak? Hlavne v Prahe :-) Pod orlojom a na Karlovom moste si pockas, kym vsetci odidu a vyfotis si ho :-) Na zaver dodam, ze na socialnych sietach tu relativne uz polofunguje, ale tento vyhladavac nie je len o sietach, mozno to si uplne nepochopil a uz som mal moznost vyskusat podobny vyhladavac , sice nie od Google, ale bolo to divne, skus si hodit do samotneho Goggle, tam najdes aj ine vyhladavace :-) Potom pochopis :-)

Zpět na článek Google nezveřejní aplikaci na rozeznávání obličeje

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.