RSS export

Google nezveřejní aplikaci na rozeznávání obličeje

• Titulek: Re: Google rozeznávání obličeje...
      Napsal: Kraken
      Přidáno: 4. dubna 2011 00:45

S tou kvalitou sa hadat nebudem, ale zas viem a obcas si pozriem, co vsetko sa pisalo v minulosti a ze to a to nebude mozne a dnes su tie stare fora skor vtipne :-) Takze ja uz nepodcenujem nic :D Nie som paranoik, som za pokrokove riesenia, taktiez suhlasim s tym, aby sa precitili uchylaci, pedofili, ale to uz by sa o take veci mala starat skor policia a nie nejaky hromadny vyhladavac :-) Lebo nahoda je blbec a raz si pamätam, ako si ludia vdaka zverejnenej fotke pedofilov zmylili nevinneho a zmlatili ho, potom sa ukazalo, ze to nie je on, mozno takym veciam sa snazim predist :-) Takze ano, zly uhol, slnecne okuliare atd., mas pravdu, ale dokedy? :D To mas ako s internetom, kde som bol stastny ked som mal 500 kb :D A dnes sa na tom mozem zasmiat :-) Mne ide iba o jedinu vec a bez paranoje, bez nejakych somarin a tou vecou je: ABY BOLO ZACHOVANE SUKROMIE NA INTERNETE. Pod pojmom sukromie myslim nejake pravidla, ze bez mojho suhlasu sa nebude diat to a to :-) Aspon ciastocne :D Mam rad Google, len niekedy to ta firma zenie do extremov a neviem tam urcit hranicu medzi vyhodou a nevyhodou, pretoze uz je aj divny pocit, ked mam pri vyhladavaci napisane svoje mesto kde byvam :-) Pritom nemam co skryvat, len sa mi to zda divne :-)

Zpět na článek Google nezveřejní aplikaci na rozeznávání obličeje

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.