RSS export


HandBrake: Jak převést DVD do MKV?


  • Titulek: Re: HandFake
   Napsal: Titan
   Přidáno: 14. června 2010 12:46

   Žádný soviet, Russia. A rusové v IT prostě něco znamenají. Tetris zná každý, Winamp zná každý (nemusí ho používat). Anglosaský svět je z nějakého důvodu posedlý AVI, který toho zdaleka tolik neumí.
   Connect po startu je pro freeware naprosto běžný, neboť tvůrci chtějí sledovat, jak se jejich program šíří, kdyby licence byla cardware, tak byste ji stejně porušil (nebo byste autorovi poslal pohlednici, aby věděl, kde se jeho produkt používá?) Navíc firewall connect bez problémů blokuje, takže nevidím nejmenší problém.
   Uvažovat o použití MKV v mobilech může jen hooodně jednoduchý až nechápavý člověk (což člověk mluvící o azbuce v MKV jistě je), mobil je k telefonování, případně ke sledování krátkých low-end nahrávek, kde se kvalita HD vůbec neprojeví. Navíc nastavení parametrů encodingu není věc, kterou by mohl člověk, používající místo monitoru displej telefonu pochopit...
   P.S. Až mi někdo ukáže kontejner, který zabalí 3 a půl hodinové video ve Full HD qality equivalent se šestikánálovým zvukem, 29,97 fps pod 5 giga, pak jsem ochoten diskutovat, jestli je jiný formát lepší :-)))
   P.S.2 S alergií jděte k lékaři...

Zpět na článek HandBrake: Jak převést DVD do MKV?


Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.