RSS export


Jak na úpravu a konverzi multimedií


 • Titulek: Žádný zázrak to není,
  Napsal: ABC
  Přidáno: 5. července 2010 19:33

  Rychlost jakž takž, spíš pomalejší než průměr.
  Ale to Crop-ování mě dostalo, sice to změní poměr stran, ale jenom to přemaže černými pruhy, neoseká to, takže když to potom dáte přehrát přes celou obrazovku, tak máte potom maličký obraz uprostřed obrazovky a okolo jsou dvaceti centimetrové černé pruhy, něco jako když se díváte na ČT nebo Novu.
  Nikdy jsem nechápal, jak to české televize dělají a proč je hanba nemlátí, že si něco takového dovolí odvysílat, a teď už mi to je jasné, používají nějaký freeware podivného původu.
  P.S.: Nevím jak se to může autorovi článku líbit, ale já zrovna nadšený nebyl, z toho, že si ten program při každém spuštění otevře svojí webovou stránku. Kdyby jednou za čas, jako třeba free Avira, ale po každý?

  • Titulek: Re: Žádný zázrak to není,
   Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz blekix, <blekix (na) seznam (tečka) cz>, www.lakyrnik.cz
   Přidáno: 5. července 2010 20:53

   Nevidím tam zmínku, že by se autorovi líbilo otevírání webové stránky po zapnutí, ty snad jo? Uznávám, není to nejlepší, ale myslím, že to není takový problém.

 • Titulek: bez češtiny so to ...
  Napsal: Grinch
  Přidáno: 5. července 2010 20:29

  to nemusím vůbec lézt na české servery, bud je to pro čechy nebo stačí dát jen odkaz na stránky v angličtině - proč už se namahat - asi takto: jdete do prrdele

 • Titulek: Zadarmo drahe
  Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz XiXiNo, <crazy (tečka) rocker (na) seznam (tečka) cz>, www.youtube.com
  Přidáno: 6. července 2010 15:17

  Zadarmo drahe tento soft.Prevod formatu totalni balast to uz F factory umi lepe prevadet,strihani crop a jine to je totalni fantas magorie tento soft udelal clovek,ktery asi zrejme nikdy nestrihal a netvoril videa.
  Jeste ze jsem si koupil VideoStudio Pro X3 nelituji toho kdyz vidim jake nehorazne kraviny jsou volne ke stazeni na netu.

Zpět na článek Jak na úpravu a konverzi multimedií


Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.