RSS export

Jak získat zvuk z videa?

• Titulek: Pred nekolika lety
    Napsal: dfsdfsf
    Přidáno: 4. února 2010 09:54

jse na to pouzival gold wave

• Titulek: AVC
    Napsal: sturm
    Přidáno: 4. února 2010 10:47

Jo, jednoduchý a přehledný je i ten Any Video Converter uvedený pod článkem... ono je to prakticky asi jedno, který program na PC použijete...

• Titulek: BFU
    Napsal: Idaho
    Přidáno: 4. února 2010 13:51

Článek pro BFU, jinak naprosto bezcenný.

• Titulek: Re: BFU
      Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz blekix, <blekix (na) seznam (tečka) cz>, www.lakyrnik.cz
      Přidáno: 4. února 2010 14:13

Článek je samozřejmě pro začátečníky. pokročilí uživatelé sáhnou po něčem pokročilejším.

Napsal: Morgast, <morgast (na) seznam (tečka) cz>
      Přidáno: 4. února 2010 19:06

No jasně že je to o ničem! A hlavně je nejlepší konvertovat do pravěkého formátu zvaného MP3 (Mpeg 1 Layer3) čím nižší bitrate u tohoto ztrátového kodeku, tím lépe.... Proč by se člověk měl učit co je to splitter a jak s ním pracovat, jaké jsou kodeky a k čemu je možné je využít, když můžeme takhle vše veřejně prznit, že?! Bez urážky, ale tohle laika poškodí a ne že mu pomůže! Před 12 léty, když jsem začínal, tak jsem dělal podobné vylomeniny, ale abych to psal jako návod, takovou drzost jsem teda neměl! Nelze se domnívat, že práce s videem se dá zvládnout na pár kliknutí stejně jako se člověk nenaučí řídit tím, že párkrát otočí volantem! Když nemám ponětí co je to splitter, co je to hodnota delay, B-Frame..etc, tak bych se to měl nejdříve naučit, abych věděl co dělám a ne se naivně domnívat, že to někdo bude dělat za mne a ve výborné kvalitě k tomu!

Přidáno: 5. února 2010 00:17

Ehm, co to blábolíš? Chci nějakou písničku, co nemůžu jinde najít. Tak si stáhnu video z YouTube a jakýmkoliv konvertorem si z něj vytáhnu zvuk do MP3... Na pár kliknutí se to zvládnout dá, stejně jako k tomu nepotřebuju vědět, co je to B-frame a splitter a je mi úplně ukradený, že to uložím do "ztrátového" formátu, protože už v tom videu to na 100 % nebylo ve FLACu... Asi jsi nepochopil, k čemu ten článek byl...

Napsal: Lukáš Voříšek, <blekix (na) seznam (tečka) cz>
          Přidáno: 5. února 2010 16:14

Sturm : Jsem rád, že alespoň někdo pochopil mé úmysly :-)

Přidáno: 5. února 2010 00:20

Ehm, co to blábolíš? Chci nějakou písničku, co nemůžu jinde najít. Tak si stáhnu video z YouTube a jakýmkoliv konvertorem si z něj vytáhnu zvuk do MP3... Na pár kliknutí se to zvládnout dá, stejně jako k tomu nepotřebuju vědět, co je to B-frame a splitter a je mi úplně ukradený, že to uložím do "ztrátového" formátu, protože už v tom videu to na 100 % nebylo ve FLACu... Asi jsi nepochopil, k čemu ten článek byl...

Napsal: audio
        Přidáno: 26. června 2010 17:40

Je to namistrovanej dement, kterej si někde něco chytrýho přečetl a teď tady machruje a doma poslouchá nějaký plastový šumítka za stovku.
        Každej ty chytráčku nepotřebuje řešit věci "studiově" a právě ti začátečníci potřebují poradit, profík si najde něco sám.

• Titulek: lol sak to wie kazdy
    Napsal: Šprici, <bahno77 (na) gmail (tečka) com>
    Přidáno: 4. února 2010 16:35

vid titulok

• Titulek: Příliš složitě
    Napsal: zero
    Přidáno: 4. února 2010 18:30

Na pouhé vykrojení zvukové části videa stačí "hloupý" YouTube Downloader, který nejenomže stahuje videa, ale také zvládá pár převodů formátu a převod videosouboru na audiosoubor.

• Titulek: Ask & eBay
    Napsal: corp
    Přidáno: 5. února 2010 11:56

chybí mi jen info proč skoro všem IP ochranám a antivirum vadí Ask & eBay,i když se i při instalaci daj zrušit,tak se nějak nacpou kam nemaj,pro czech republik naprosto nepoužitelná služba,nehledě na zakládání emailu na Ask,odesílání mailu z týhle schránky všechny s koncovkou cz hoděj automaticky do spamu,gmail nevyjímaje

• Titulek: Audacity
    Napsal: Pavel Krupica, <krupicap (na) seznam (tečka) cz>
    Přidáno: 5. února 2010 20:21

Ono pěkny kouzla se daj dělat i prográmkem audacity, zkusil sem toho hodně. Tenhle je dle mého názoru nejlepší...

• Titulek: nejpokrokovější co znám
    Napsal: Grinch
    Přidáno: 6. února 2010 16:18

je vypnutí monitoru

ale jinak neznám jediný hudební soubor, který by nešel získat kvalitní bez odfiltrování jako patlanina, nic ve zlem - jenom mi důvod tohoto nedocvakává

• Titulek: Re: nejpokrokovější co znám
      Napsal: audio
      Přidáno: 26. června 2010 17:36

Asi seš méně chápavý - kolikrát potřebuješ vyměnit zvuk. stopu nebo upravit, přehrát ji jinde než v kompu apod.
      Myslíš jak jsi originální a zatím jsi se jenom ztrapnil :-(

• Titulek: Dotaz
    Napsal: L
    Přidáno: 15. února 2010 15:49

Je možné tímto programem "stáhnout" zvuk i z autorsky chráněných DVD's?

Zpět na článek Jak získat zvuk z videa?