RSS export


Malware Fighter skutečně bojuje


 • Titulek: Trapny PR
  Napsal: oops
  Přidáno: 25. května 2017 18:09

  Me to prijde ze jste jak Scavengers ! napisete scifi clanek a neznalci novacci na PC se poblazni a zacnou si kupovat tu nesmyslnou saskarnu iObit a je jedno jaky produkt to je od zminene firmy.
  Jste traparny :)

  • Titulek: Re: Trapny PR
   Napsal: PJ
   Přidáno: 26. května 2017 08:06

   Naprosto souhlasim!

 • Titulek: Malware Fighter 5
  Napsal: baribal
  Přidáno: 27. května 2017 20:46

  Win32.Adware.iObit.A
  Program.Unwanted.1183
  Tady udělali kozla zahradníkem!

 • Titulek: to ne snad toto
  Napsal: deplugin, <docripper (na) seznam (tečka) cz>
  Přidáno: 3. června 2017 15:59

  Taky musím souhlasit...Propagovat balast od IObit, který je plný adware a spyware...to je konec světa. :) Navíc ten článek je taky umělecké dílo..Začíná to malware (!) Wannacry, pak trapnou reklamou na IObit crapware, pak už je to ransomware (už ne malware?) Wannacry, pak super ochrana od IObit aneb dua-core super mega engine, který vyřeší i to, co člověk nechce. :D ....no a nakonec už je to jen obecně o ransomware (IObit už asi nešlo dál chválit) a finále ala zachraňte to radši Esetem. :D Fakt psycho články, které nemají hlavu ani patu..to chce hodně drog. :) Nová posila týmu MonikaB si to moc nedává. :) Co si z toho vzít? :D

  • Titulek: Re: to ne snad toto
   Napsal: odonne
   Přidáno: 11. června 2017 16:39

   nuž si ty asi tiež veľký odborník....., prepač, ale ransomware je druh malwaru ........ šikulo

 • Titulek: wanacry
  Napsal: Jan, <janbezvoda (na) seznam (tečka) cz>
  Přidáno: 11. března 2018 23:08

  Místo trapných demonstrací a petit proti BABIŠOVI a ZEMANOVI si radši zapněte windows update wanacry dorazil do východních čech! Ve skutečnosti jsem měl v PC Trojan.Win32/decryptor.2, ale nezašifrovala!, tato potvora poškodila antivira a poškodila systémové soubory! Antivir jsem od viroval v nouzovém režimu smazal zavirovaný soubor ručně po tam jsem to projel malware fighter nic nenašel, a ještě se pustil mrt.exe ten 5 hrozeb a potom v po normálním spuštění našel ADVANCED SYSTEMCARE TROJAN.WIN32/AGENT! U antiviru jsem opravil instalaci a nechal aktualizovat antivirové komponenty a také kontrola skončila negaivně a potom jsem v nouzové režimu nechal opravit systémové soubory! Takže jsem vyhnul přeinstalaci systému! Nástroje dism.exe a sfc dokážou udělat zázraky! Ne mít malware fighter tak dopadnul ještě hůř! Vynikájící program!

Zpět na článek Malware Fighter skutečně bojuje


Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.