Jak již bylo výše zmíněno Japonsko je známo svými svéráznými trendy, které se mnohdy nedočkají pochopení od ostatního zbytku populace.

Posledním masovým trhákem na japonských ostrovech je domácí kino z kartonu. Celý výrobek je navržen tak, aby umocňoval zážitek ze sledování vámi oblíbeného filmu či seriálu. Všechno co budete potřebovat je papírová krabice a vlastní přenosné multimediální zařízení. To je vše. Nezní to kdoví jak technicky a propracovaně, ale řadě milovníků filmů z Japonska to bohatě stačí.

Výroba

Na dno velké lepenkové krabice, vyřežeme otvor velký dle vašeho multimediálního zařízení. Přiložíme na otvor zařízení a přilepíme. Poté jen již stačí vyřezat na vrchní straně krabice otvor pro krk a to je vše.

Krabice slouží pro utlumení okolních zvuků a hlavně světla, v podstatě tak jednoduše umocňuje zážitek ze sledování. Kdykoliv se tak můžete nerušeně sledovat vámi zvolený film či seriál a to dokonce i třeba během obědové pauzy v práci.

Pro představu přikládáme pár snímků jednotlivých uživatelů z Twitteru. Pro ty z vás, kteří jsou méně technicky zdatní je tu následující video na youtube z jednoduchým manuálem pro výrobu, který zvládne opravdu každý. Budeme rádi, když se do komentářů pochlubíte vlastním kartonovým kinem a podělíte se o vaši radost s ostatními čtenáři.

 Zdroj: Mashable.com