RSS export


Microsoft Edge 15: po devíti měsících nová verze


 • Titulek: Stále nemá základní funkce.
  Napsal: Ico-cz
  Přidáno: 20. dubna 2017 09:11

  9 měsíců vývoje a stále neumí vyhledávání drag and drop, jako mozilla nebo chrome. Nice..Zůstávám na chrome.

  • Titulek: Re: Stále nemá základní funkce.
   Napsal: 2017
   Přidáno: 22. dubna 2017 07:45

   taky automatické vyplňování formulářů je na bodu mrazu...celkově čtu jen průsery o Edge,ten poslední článek byl o Edge, nezvlád jeden útok hackers,jediný Chrome odolal .

 • Titulek: O srovnávacích testech to není
  Napsal: Qwe
  Přidáno: 20. dubna 2017 15:47

  Tyhle grafy a čísla lze zpochybnit. Který uživatel ví, jak je který bod v testu HTML5 důležitý? Test spotřeby je stále pochybný, i když Microsoft zveřejnil metodiku, protože záleží na navštívených stránkách (jejich obsahu). Tím lze docílit rozdílných výsledku. Skutečnost je taková, že pokud rozdíl nepoznáte bez těchto testů, tak to není nic podstatného.

  Já si osobně nevybírám prohlížeč podle toho, jestli načte stránku o 2.31% rychleji než jiný nebo podle toho jak zrovna dopadl v nějakém srovnávacím testu. Podstatné jsou funkce. Edge zaostává a stále mu chybí i ty funkce, co lze považovat za základní. Nenabízí něco originálního, co by přitáhlo nové uživatele. S tím přijít v dnešní době, je dost obtížné. Ale za 9 měsíců toho moc v Microsoftu nepředvedli. Přitom jim stačí vychytat chyby a optimalizovat tento prohlížeč jen pro Windows 10. Na Edge se v Microsoftu moc nenadřou a podobné je to s rozšířeními, kterých je opravdu málo. Microsoft si sliboval, že vývojáři snadno předělají doplňky určené pro Chrome tak, aby fungovali v Edge. Dokonce jim k tomu vytvořil i nástroj, který to měl maximálně zjednodušit. Jenže není zájem. Konkurence nečeká a Microsoft pracuje pomalu.

 • Titulek: edge crap shit
  Napsal: co ti je do toho
  Přidáno: 21. dubna 2017 14:37

  tuhke sracku teda predchozi sracku nas nutej pouzivat unas na firme des bes shitka prohlizec hlavne ze se staraj IT pat a mat o PC :D lool porad tam mame starou shitku ale ani nova shitka neni vnicem lepsi takze

  chroome best

Zpět na článek Microsoft Edge 15: po devíti měsících nová verze