RSS export


Microsoft přidal do Windows 10 reklamy. Budou pomlouvat váš prohlížeč


 • Titulek: Spinavost
  Napsal: Michal Mazan, <michal (tečka) mazan1th (na) gmail (tečka) com>
  Přidáno: 24. listopadu 2016 23:02

  Ociernovat konkurencne vyrobky je najvacsia spinavost co moze byt v konkurencnom boji !! K takemu kroku sa uchylia len uboziaci bez skrupuli !!

 • Titulek: Microsoft
  Napsal: Jirka
  Přidáno: 25. listopadu 2016 07:18

  Microsoft už přidal do Windows kde co. No a já to zas odebral :-) Stálo to čas, ale stálo to zato. Škoda, že se nikdy nedočkám Cleardows:-D Naprosto čistá instalace s možností přidat (v mojem případě nepřidat) si všechny ty nesmysly sám. Já chci jenom "podvozek" pro mnou využívané programy. Pelikána, bumerang, ani metrák koksu nevyužiju :-)

 • Titulek: Fuj desítky
  Napsal: Filip, <filipskopal (na) seznam (tečka) cz>
  Přidáno: 25. listopadu 2016 23:57

  Jebat celé desítky.Zlatý 7 nebo XP.

  • Titulek: Re: Fuj desítky
   Napsal: DuVenBlejt
   Přidáno: 27. listopadu 2016 00:30

   Asi tak zlatý 7 neměnil bych 10 ani náhodou ....zkoušel jsem je a neoslovily mě a to že vůbec ....jak rád jsem se vrátil do 7 home premium dokud pojedou

 • Titulek: kokotsvto
  Napsal: rebel
  Přidáno: 27. listopadu 2016 03:12

  kokoti a kokotky v MS banda retardovanych pomrdanych vopic co maji IQ = houpajici opice povesene za vetev co cekat od kokotsva ??? kokotiny !!!!!!!

 • Titulek: Uniká mi smysl té reklamy
  Napsal: ml
  Přidáno: 20. února 2017 16:07

  Vzhledem k tomu, že Internet explorer, který se nyní jmenuje Edge (má stejnou ikonu) je uživateli naservírován pod nos a cokoliv jiného musí instalovat, je asi jasné, že musí vynaložit určité úsilí. A toto úsilí by nevynakládal, pokud by byl spokojený. Kromě toho s instalací alternativního prohlížeče se ten vestavený neodinstaluje. Uživatel si nadále může vybírat (já osobně mám třeba 4 prohlížeče, každý se hodí na něco jiného).
  Pokud jde o obsah sdělení, bylo by hezké, kdyby to alespoň byla pravda. Nemám zkušenost s windows 10, ale třeba ve windows Vista je Mozila daleko náročnější (na paměť i procesor), ale je rychlejší. Je pěkné, že prohlížeč je (například) o 30% úspornější k baterce - když práce v něm trvá o 70 % času déle, je těch získaných 30% celkem k ničemu (ostatně když bych chtěl šetřit baterku, ztlumim jas monitoru, to udělá klidně i 100% času navíc).

 • Titulek: Půjčka.
  Napsal: KAMIL ADAM, <ka9189062 (na) gmail (tečka) com>
  Přidáno: 21. května 2019 19:11

  Dostal jsem financní pomoc ve výši 100.000 ? z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomuže ven.

  KAMIL ADAM
  ka9189062@gmail.com

Zpět na článek Microsoft přidal do Windows 10 reklamy. Budou pomlouvat váš prohlížeč


Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.