RSS export


Microsoft znovu upřednostňuje svůj prohlížeč. Mozille se to nelíbí


 • Titulek: hmm
  Napsal: Luke
  Přidáno: 7. srpna 2015 12:52

  tak mozillu používám a doufám, že jde jen o medializaci. Když chce Mozilla zvýšit svou pozici, musí něco nabídnou, předvézt a prodat. Ne si vynutit instalaci zákonem. Fakt lůza

  • Titulek: Re: hmm
   Napsal: deplugin
   Přidáno: 7. srpna 2015 14:13

   No.Ono zase na tomhle i něco je. Ten původní případ, kdy si zoufalci od Opery šli postěžovat k EK byla dost ubohost....Aby hned čerstvá instalačka mrkvového systému nabízela konkurenci je blbost a šikana..Docela se divím, že nezačala hned válka u dalšího softu.
   Ale tady u upgradu je situace trochu jiná... Kdejaký uživatel očekává, že se mu přenese veškeré nastavení a vše bude jako předtím...a ono ejhle. Win 10 vše ignorují a Edge je nám cpán do krku násilím. :D

   • Titulek: Re: hmm
    Napsal: Milos, <mbdb (na) klikni (tečka) cz>
    Přidáno: 8. srpna 2015 03:23

    O jakém násilí tu mluvíte? Můžete, stejně jako já Edge prostě ignorovat a nastavit si prohlížeč svůj. Uživatel, který očekává, že bude mít u nových Oken naprosto stejné nastavení jako u těch starých, je podle mne naivní uživatel.
    Navíc Microsoft postavil jak Win 10, tak Edge. To je jako kdybyste chtěl po Babišovi, aby nabízel v Hamé plechovkách i francouzské paštiky.

    • Titulek: Re: hmm
     Napsal: anonym
     Přidáno: 8. srpna 2015 15:35

     Ano, ano...U MS je vždy naivní očekávat, že bude systém sloužit uživateli... a ne uživatel systému. :D

 • Titulek: Edge
  Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz prekom-2, <prekom (na) atlas (tečka) cz>
  Přidáno: 7. srpna 2015 15:00

  Takže po instalaci WIN 10 jsem vyzkoušel onen zázrak s názvem Edge. Shrnutí ? Po 22:00 hodině. Nemá ani blokování reklam a spoustu dalších věcí. Ulažení hesla jaksi nefunguje. Pro přečtení zpráv dobrý (pokud se k nim dostanete přes různá vyskakovací okna), ale pro běžné použití ne. Je spousta jiných a mnohem lepších prohlížečů.

  • Titulek: Re: Edge
   Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz prekom-2, <prekom (na) atlas (tečka) cz>
   Přidáno: 7. srpna 2015 15:03

   Asi tak jak tu psali v jiném článku. Chrome v trochu jiném kabátě.

   • Titulek: Re: Edge
    Napsal: inass
    Přidáno: 7. srpna 2015 21:35

    Chrome je prokazatelně vir

  • Titulek: Re: Edge
   Napsal: krakonos
   Přidáno: 7. srpna 2015 18:10

   Tohle uplně podepisuji a ještě bych přidal absenci močnosti kam stahnutý soubor uložit pro mě opět parodie na prohlížeč a stále zůstávám věren Firefoxu!!!!!!

  • Titulek: Re: Edge
   Napsal: guinea_pig
   Přidáno: 7. srpna 2015 21:40

   Win 10 jsem už opustil a Edge neni opravdu zázrak stejně jako náhrada za WMP , V Edge nefunkční automatické vyplňování formulářů , už mě nazajímá a odmítám trávit čas v diskuzích proč jim nejde tuna věcí a jsem rád ,že návrat k Win 7 prošel bez problémů

   • Titulek: Re: Edge
    Napsal: Jirka
    Přidáno: 8. srpna 2015 06:53

    Přesně tak zlaté Win 7,taky jsem neodolal a nainstaloval jsem 10 a byla to noční můra-většinu mrkvosoftského bordelu jako Edge jsem nahradil v nastavení na Firefox a pár dalších ale co mě nejvíc štvalo nemožnost vypnutí aktualizací-pořád se to sralo do grafiky a zvukovky a rozesíralo je to.Navíc co jsem přešel na Win 7 se mě po té blbé 10 sere deska.
    Shrnutí: Odpad
    Pro-nic
    Proti-vše

 • Titulek: Proč?!
  Napsal: Roman
  Přidáno: 8. srpna 2015 10:28

  Vůbec nechápu, proč by se Měl Microsoft zabývat Mozillou. Používám jak Win, tak Linux. V Linuxu je zase hned nastaven Firefox a co?! Prostě si nainstaluju a přepnu si to, co potřebuju. Já jsem taky vyházel všechny aplikace z Win 10 a dal jsem si tam svůj přehrávač, když Microsoft zrušil možnost DVD přehrávače. (Ačkoli jednou v 10kách byl a po přeinstalaci už ne.) Co se týče samotných Win 10, tak mě vše funguje jak má, ale je pravda, že už jsem měl Win 10 jako Insider a posílal pořád nějaké připomínky a musím říct, že k mému překvapení většina z nich byla opravena. Chce si to více stěžovat :-)

 • Titulek: Prohlizec
  Napsal: Ony, <ondra (tečka) fic (na) gmail (tečka) com>
  Přidáno: 9. srpna 2015 05:18

  Pokud neni uzivatel retardovany, svuj prohlizec skrze Zaciname dokaze prenastavit ... Nevim naprosto proc se do toho EU a jine organizace serou ... IE (at uz novy nebo stary) je proste pase, protoze vsichni jsou zvykli na sluzby od googlu ci mozzily ... Zaspali dobu, momentalne funkce dobre, ale spozdeni o par let :/

  • Titulek: Re: Prohlizec
   Napsal: Martin
   Přidáno: 10. srpna 2015 13:23

   Protože technická většina (nad 50%) uživatelů je IT retardovaných. Dnes je politika operátorů taková, že tlačí operační systém kdejakému kopáči kanálů. Tihle a další vůbec nerozlišují mezi internetem a internetovým prohlížečem.
   Ve vyspělých civilizacích to vždy bude vypadat tak, že o slabé kusy je třeba se postarat :-)

 • Titulek: FFuture
  Napsal: in*ass
  Přidáno: 9. srpna 2015 09:07

  FF by se měl zaměřit na rozvoj svého a nestarat se o kraviny,pravidla by mu mohli uškodit a mohl by se z něho stát odpad jako Edge,pokud by vše fungovalo jako v Chrome,tak by byl na prvním místě,protože z Chrome se stal cedník,kde se dějou podezřelý věci,př. při kliknutí na Gmail vylezou další 2 stránky podobné Amazonu a neni to v nastavení skupinou stránek ani v rožšíření po přepnutí na vývojářský režim,prostě tu jde o spam a věřim,že i o nějakou špinavou dohodu.

 • Titulek: mozila
  Napsal: Asgard80
  Přidáno: 10. září 2015 02:32

  tak rozhodně bych Mozilu už nikdy nepoužíval , jelikož jsem s ní měl vždycky problém u načítání hlavní stránky na Facebooku , načetla se vždycky jen část příspěvků a pak to dál vůbec nechtělo načíst , takže jsem od nich utekl , takový šlendriánský prohlížeč ať si nechaji , když to má furt chyby a díry větší než v cedníku a je jedno jaká je to verze

  • Titulek: Re: mozila
   Napsal: Franta, <ftunega (na) seznam (tečka) cz>
   Přidáno: 2. dubna 2016 23:32

   Plně dávám za pravdu.Dnes přetekla pověstná kapka a končím s ní taky.Pořád vypadává jeden zásuvný modul za druhým,hlášení odesílám,tak mi naskočilo,aby jsem vyplnil dotazník a vyrozuměl jsem z jejich nabídky,aby jsem si stáhl dnes za 0 Kč nějaký prohlížeč,ale normálně stojí 1800Kč!Ale co si dát lepší???

 • Titulek: Mozilla Firefox
  Napsal: co s tím boha jeho udělaly?
  Přidáno: 14. srpna 2016 22:08

  dnes jsem ji testoval znova (mozillu) a bila to pro mně poslední kapka co snesu opět to kdákalo - Majitel serveru www.stream.cz nakonfiguroval své webové stránky nesprávně. Abychom chránili vaše informace před odcizením, Firefox se k této webové stránce nepřipojil. A na Youtube škoda slov taky !!!

 • Titulek: Mozilla si stěžuje?
  Napsal: Honza, <kaavi (tečka) 98 (na) outlook (tečka) com>
  Přidáno: 26. března 2018 15:24

  Za 1. Mozilla u mě s verzí 58 ztratila veškerou šanci. Proč? Protože je to Chrome, co záložka to proces, neskutečnej žrout RAM. Zůstal jsem u verze 56 a vypnul včechny automatický aktualizace.

  Za 2. Ať už daj pokoj, jestli jim vadí, že si microsoft do SVÝHO operačního systému dal SVŮJ prohlížeč, jako výchozí, tak ať si napíšou vlastní.

  Za 3. Firefox je výchozí prohlížeč u mnoha linuxových distribucí. Svoji image si mozila ničí sama, tím že z FF dělá Chrome

Zpět na článek Microsoft znovu upřednostňuje svůj prohlížeč. Mozille se to nelíbí