RSS export


Nový MS Edge 14: rozšíření, lepší podpora HTML5 a mnoho dalšího


 • Titulek: Drag and Drop
  Napsal: Ico
  Přidáno: 12. srpna 2016 10:12

  Ale drag and drop záložky a vyhledávání neumí. To umí chrome již léta.

  • Titulek: Re: Drag and Drop
   Napsal: anonym
   Přidáno: 12. srpna 2016 12:29

   Snadné řešení.... si používej Chrome. :) Díky takovým prudičům přišly ostatní majoritní prohlížeče o svou identitu...a došlo na totální chromizaci. To bylo pořád "chrom má tohle a tamto a my to chcem taky tak"...a ve finále "už je to moc chrome, to nechcem, trapný chrom klon" :D

   • Titulek: Re: Drag and Drop
    Napsal: Ico
    Přidáno: 12. srpna 2016 15:48

    Já neprudím, nebo tě nenaučili když si byl malý, co to slovo znamená. Jinak ANO budu nadále používat chrome, protože v něm nic nechybí. Až dodají tuto skvělou věc, tak budu s klidným svědomím používat EDGE. A vidíš, že když čteš chrom má toto a chrom má tohle, že i další prohlížeče by potřebovali trochu svěžího vzduchu.

    • Titulek: Re: Drag and Drop
     Napsal: Pepa01, <pepahajek (na) atlas (tečka) cz>
     Přidáno: 14. srpna 2016 08:15

     No až na to že Chrome je tak přeplácaná slátanina co sežere tolik paměti kolik potřebují ostatní z polovice.Jinak Chrome je nejhorší špiclovský browser všech dob.Je to pomalý a nenažraný mastodont.Používám Palemoon ke své spokojenosti.CHROME JE SHIT!!I ten Edge je už o hodně rychlejší než on a pokud dotáhnou vývoj do konce a pokud Google přestane cpát svůj prohlížeč všude možně jen aby si ho lidi stahli tak Edge nakonec bude před ním.CHROME používají jen tupci co si neumí nastavit lepší browsery....

     • Titulek: Re: Drag and Drop
      Napsal: Jááá
      Přidáno: 14. srpna 2016 12:26

      Heleď broučku,neurážej,já chrome používám,a hlavně moje okolí mne za tupce nepovažuje.A jenom na závěr-když už chceš někoho urážet,zkus mu to říct do očí a nedělej to takhle anonymně.

      • Titulek: Re: Drag and Drop
       Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz Jacinto, <derosee (na) windowslive (tečka) com>
       Přidáno: 14. srpna 2016 12:41

       V jednom má však pravdu. Kedysi bol synonymom BFU prehliadača práve IE, no dnes je to Chrome. Je veľmi ľahké sa k nemu dostať, doslova ho pchajú na úvodnej stránke Google vyhľadávača, čo je typická domovská stránka BFU. Takže tu už neplatí argument, že ľudia nevedia, že existuje alternatíva.

     • Titulek: Re: Drag and Drop
      Napsal: Ico
      Přidáno: 14. srpna 2016 20:25

      Ano, z tvého příspěvku inteligence jen čiší Pepo Hájku. Mohl by tě někdo naučit slušnému chování a inteligentnímu příspěvku. V tvém případě to je již asi dost problém. Proč bych si musel "nastavovat" jiný browser, když chrome nemusím? Jinak Edge mě nepřijde špatný, jen nemá pro mě velmi, VELMI podstatnou věc a tím je již zmiňovaný Drag and Drop. Jestli papá více ram? S 32 gb ram a 500gd SSD mě je fuk, jestli si vezme klidně 8gb. Uvědom si, že každý dnes nejede ještě na 2gb ram. Jestli je rychlejší? Možná, já milisekundy neřeším, jen to co mě chybí a na co jsem si zvykl při používání.

      • Titulek: Re: Drag and Drop
       Napsal: anonym
       Přidáno: 15. srpna 2016 17:35

       No...ironie a sarkasmus by nám šla. :) Když dojde argument, tak se plácá a chytá za slovíčka...Polovina příspěvku úplně o ničem.Hlavně, že Ty jsi inteligence v čisté přírodní formě. :) U každého článku jen plácáš, jak to nemá drag and a drop...Koho to zajímá? Nikoho..nějaké trapné výkřiky. :) Svěží výtr by potřeboval Chrome...Google měl taktickou výhodou ala vysoký rozpočet megakorporačky + prohlížeč napsaný od nuly a teď si to podělává přeplácaností. :) 8GB na jeden obyčejný prohlížeč..to by mě fakt štvalo už z principu. :D Proč si zbytečně dráždit ramky, když jiný prohlížeč udělá stejnou službu s menší žravostí.. :)
       Tak si dál používej chromáka a neotravuj porád..s drag and drop nemocí..

       • Titulek: Re: Drag and Drop
        Napsal: Ico
        Přidáno: 16. srpna 2016 08:20

        Ty jsi taky VÝTR.....Ano, proč používat chromáka? Protože ten Drag drop má. :-) . Zajímá to někoho? Právě toho, kdo tuto funkci hledá. Jinak si budu otravovat jak a kdy chci, stejně jako ty svým smysluplným příspěvkem. Chrome žere tak asi 800mb -1gb. Moc? Kup si ramku a neotravuj :-)

        • Titulek: Re: Drag and Drop
         Napsal: anonym
         Přidáno: 19. srpna 2016 20:56

         A jéje...těžká demence a anarchista k tomu.. :) Už jsem to říkal a říkám to znovu....používej si klidně chromáka a neotravuj. Tady je článek o Edge, ale to ti zřejmě nikdy nedošlo. :D Není to článek o Chrome a ani o drag drop. :) Ale to postiženému zřejmě taky nedošlo. :) 1GB...hmm...kvůli jedné nenažrané aplikaci si hned každý bude přikupovat ramky...to je inteligence :)

 • Titulek: Největší problém je že...
  Napsal: Bob
  Přidáno: 14. srpna 2016 14:49

  není důvod ho používat. Nemá nic podstatného, co nemají jiné prohlížeče (naopak mu leccos triviálního stále chybí) a přitom s Edge Microsoft přišel pozdě. Teď už by to chtělo, aby něčím zaujal a nalákal nové uživatele. Rozšíření to nebude. To je dnes samozřejmost. Připnuté záložek? Firefox i Chrome už poměrně dost dlouho tuto funkci mají. Webové notifikace? Tam to platí také, i když nemyslím, že je to nějak hodně využívané.
  Prohlížeč je dnes asi nedůležitější program. MS si to uvědomil pozdě, ale i tak by se mu mohlo podařit to co Googlu, který rychle rostl. MS navíc k tomu nepotřebuje platit za to, aby se Edge nabízel jako součást instalace kdejakého softwaru třetí strany. V tom má výhodu proti Googlu/Chrome, protože Edge je součástí Windows 10. Jenže MS to nějak neumí.

  • Titulek: Re: Největší problém je že...
   Napsal: anonym
   Přidáno: 15. srpna 2016 17:44

   Na velké zlákání to taky nevidím..největší cílovka jsou laici - prohlížeš jako součást systému, žádné další instalačky. Nejvíce v ohrožení by mohl být tedy Chrome, který převzal tehdy štafetu. Ostatní mají stabilní základny uživatelů a hrají si na svém písečku..Ale kdo ví. Přeci jen MS má výhodu jako měl tehdy Google. Rozpočet megakorporačky a vše od nuly čerstvě napsané...otázka je, zda si to nepodělá jako G. Přeci jen...v minulosti MS dost často došel dech nebo se změnila politika firmy a něco vyhodili oknem...prohlížeč není zrovna produkt, který by vydělával prachy a MS to může za chvilku zapíchnout jako jiné projekty..

 • Titulek: WP10 ??
  Napsal: noob
  Přidáno: 14. srpna 2016 18:55

  sracka prohlizec ale zajimaloby me kdy ti kokotovci z MS z bastlej novou verzi pro WP10 :D tam je furt stara sracka

  • Titulek: Re: WP10 ??
   Napsal:
   Přidáno: 14. srpna 2016 20:03

   Však to jde stáhnout v rámci Anniversary Update (tj. aktualizace pro Windows jejíž součástí je i nový Edge). Jinak si budeš muset počkat až na tebe přijde řada, protože tato aktualizace Windows pochopitelně neprobíhá v jednu chvíli na celém světě (z technických důvodů).

   Pokud nechceš čekat, tak není problém, Win+I -> Aktualizace a zabezpečení, tam klikni na "Další informace", zobrazí se tě stránka s informací o této aktualizaci s možností získat Anniversary Update hned přes nástroj Microsoft Update Assistant, který stačí stáhnout a spustit. Následovat bude stažení aktualizace přes Windows Update (stahovat se bude na pozadí, instalace ale bude trvat déle než je u aktualizací obvyklé)

   Pokud se rozhodneš čekat, tak se Windows 10 Anniversary Update objeví jako každá jiná aktualizace ve Windows Update ? konkrétně se bude jmenovat "Windows 10, verze 1607". To si ale ještě počkáš. Skrze Win+R a příkazu winver zjistíš jakou verzi Windows 10 máš nainstalovanou teď (měla by to být tuším verze 1511).

  • Titulek: Re: WP10 ??
   Napsal: smrtislamu
   Přidáno: 22. srpna 2016 20:17

   tak si naprogramuj svuj browser a neurazej, ukaz co udelas sam, pak ti nekdo taky bude nadavat ze ses kokot

Zpět na článek Nový MS Edge 14: rozšíření, lepší podpora HTML5 a mnoho dalšího