RSS export


Nový MS Edge 16: o kolik je lepší a co umí nového?


 • Titulek: ZF
  Napsal: Já
  Přidáno: 22. listopadu 2017 12:53

  No a drag and drop, jakožto základní funkce naprosto všech prohlížečů stále chybí. Škoda. Zůstávám stále u chormu.

 • Titulek: edge
  Napsal: peter
  Přidáno: 24. listopadu 2017 23:29

  mal som windows original v kupenom tablete 2v1 win10 tam mi islo v edgi zmenit vyhladvanie z bing na google, potom sa mi posral windows musle ho preinstalovat nasledne tam bol edge kde chybala moznost zmeny vyhladavania na google. ani p o aktualizacii proste stale sa tam da vybrat len bing....tak som edge zakazal a nainstaloval iny prehliadac nech si strcia edge s tym bingom do riti . vydrbany bing najde velke hovno a to tam mam zaakzdym zadavat google.sk ako taka cicina? si strcte vas edge do riti s vasim bingom

 • Titulek: MS Edge
  Napsal: R2D2
  Přidáno: 25. listopadu 2017 14:35

  Tyhle srovnávací testy s nějakým konkrétním číslem, bych nikdy nepřeceňoval. Na druhou stranu je ani nepotřebujete. Buď poznáte, že je to lepší (např. je rychlejší), nebo to nepoznáte a pak je vám to k ničemu, že v nějakém testu je lepší. Tyhle testy jen prozrazují, jak si prohlížeče vedou v těchto testech. NIC VÍC bych v tom nehledal.

  Jak si vede Edge poznáte při jeho používání. Je strašně moc pozadu za Firefoxem a Chromem. Navíc jak to bývá u Microsoftu, tak tam chybí snaha. Prostě jde to nepochopitelně pomalu i se základními funkcemi. Velká společnost jako je Microsoft... Nechápou kde je problém. Nemají lidi? Má Edge minimální prioritu? Dalo by se udělat mnohem víc s mnohem menšími prostředky než Microsoft k dispozici.

 • Titulek: Nej je gúgl chrom
  Napsal: Majkl, <majkl500 (na) email (tečka) cz>
  Přidáno: 1. prosince 2017 19:25

  Od doby kdy najednou zacal byt edge v anglictine jsem se vratil zpatky ke guglu chrom a spokojenost...celkove si myslim ze edge je hodne pozadu :-)
  ,,velke nedoladene aktualizace a k nicemu,,

Zpět na článek Nový MS Edge 16: o kolik je lepší a co umí nového?