RSS export

Opera 10: Povedený internetový prohlížeč

• Titulek: Můj názor na Operu
    Napsal: Luke_F, <lukasfait (na) seznam (tečka) cz>
    Přidáno: 28. listopadu 2009 21:18

Když jsem s PC začínal, používal jsem samozřejmě IE. Když jsem trochu prozřel, přešel jsem na FF a když jsem prozřel úplně přešel jsem na Operu. A dál už nikam nepůjdu. Podle mě je to prostě prohlížeč z velkým P. Opakoval bych nejspíš slova autora ale myší gesta, RSS čtečka, rychlost načítání, rychlý přístup - od desáté verze už konfigurovatelný tak, že umí skvěle využít WD monitory a spoustu jiných vychytávek z něj dělá můj nejoblíbenější browser. Navíc v mobilu má většina lidí taky Operu (mini nebo mobile), takže synchronizace záložek nebo rychlého přístupu, no problem. Torrent klient je sice fakt na nic ale dá se vypnout, jen je potřeba vědět jak na to - viz např. Opera Lover, operacesky.net... No prostě vyzkoušejte a už u ní zůstanete. Já začal u verze 9 a přes dlouho neaktualizovanou 9.64 jsem až u dnešní 10.10 a nevyměním ani po přechodu na win7.

Tip: nevím jak jsou na tom ostatní browsery ale úplně náhodou jsem přišel na jednu vychytávku při brouzdání. Když chcete na předchozí stránku stačí držet PRAVÉ myšítko a jednou klepnout LEVÝM. Když vpřed, tak obráceně. Jak intuitivní.

Zpět na článek Opera 10: Povedený internetový prohlížeč

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.