RSS export

Novinka! IObit Malware Fighter 7

IObit Malware Fighter 7 je moderní nástroj pro odstranění škodlivého softwaru a spywaru z Vašeho počítače. Je schopný odhalit...

AutoCAD 2020 již v prodeji!

Hledáte nástroj pro kreslení, který navíc posune hranice možností Vašich návrhářů a zároveň poskytne dostatečný...

Na letiště bez pasu? USA i EU možná přejdou na biometrické kamery

Na letiště bez pasu? USA i EU možná přejdou na biometrické kamery

Žádné sci-fi nebo antiutopistický román. Digitalizované biometrické údaje dnes obsahuje téměř každý cestovní pas a jde...

Nové Sweet Home 3D

Nové Sweet Home 3D

Sweet Home 3D je zajímavá aplikace určená k tvorbě návrhů interiérů, dispozic bytů a rozmístění nábytku. Samotný program obsahuje velké množství předdefinovaných kusů nábytku a vybavení. Neváhejte a vyzkoušejte.Nahrávejte soubory automaticky na různé servery

Nahrávejte soubory automaticky na různé servery

Chcete nahrávat soubory automaticky na různé servery bez nutnosti listovat mezi různými webovými stránkami? Chcete nahrávat obrázky nebo text na speciální služby automaticky ve vašem prohlížeči jednoduchým přetažením? Pak čtěte dál.

Nejlepší rozšíření pro Operu 11

Nejlepší rozšíření pro Operu 11

S vydáním jedenácté verze internetového prohlížeče Opera se stala jedna významná událost. Do Opery byly zahrnuty zásuvné moduly, které z jiných prohlížečů známe již léta. Podívejme se tedy na ty nejzajímavější a zvlášť povedené pluginy.

Sdílená webová úložiště

Sdílená webová úložiště

Pokud potřebujte občasně nebo i opakovaně přenášet data mezi několika počítači, pak máte několik možností. Můžete s sebou nosit flash disk, nahrávat data na FTP nebo vsadit na sdílená webová úložiště. A právě těmi se dnes budeme prakticky zabývat.

Co je to hardwarová akcelerace?

Co je to hardwarová akcelerace?

Máte toto slovní spojení neustále kolem sebe a zajímalo by vás, co to znamená? Nechte si to vysvětlit spolu se základními rozdíly mezi zpracováním aplikace na procesoru a grafické kartě a s příklady využití.

Hledání a stahování videoklipů na internetu

Hledání a stahování videoklipů na internetu

Pokud potřebujete najít na internetu určité video, pak máte několik možností. Buď můžete procházet desítky či stovky video serverů nebo můžete použít jednoduchý a bezplatný program, který vám navíc umožní ukládat videa přímo z internetu do počítače.


Jednoduché sdílení souborů ve Windows 7

Jednoduché sdílení souborů ve Windows 7

Systém Windows 7 nabízí jednoduchou cestu pro sdílení souborů a složek mezi počítači v domácí síti. Dovoluje uživateli vytvořit na jednom počítači tzv. domácí skupinu a ostatní počítače k ní lze rychle připojit. Pak stačí jen nastavit sdílené složky.

GigaGet - snadné stahování

GigaGet - snadné stahování

Chcete stahovat, co nejrychleji vám vaše připojení dovolí? Mít všechny stahované soubory pod kontrolou a rozděleny do složek podle typu? Nastavit si maximální rychlost nebo počet stahovaných souborů? Vyzkoušejte GigaGet.

TeamViewer: vzdálená správa počítače

TeamViewer: vzdálená správa počítače

Připojení ke vzdálenému počítači a k jeho ploše nemusí být jen úkolem pro systémové administrátory. Pomocí aplikace TemViewer se totiž lze snadno vzdáleně připojit k počítači doma nebo v práci.

Jak na online videa a seriály

Jak na online videa a seriály

Chcete sledovat online videa, ale nevíte, kde je hledat? Chcete mít přehrávaná videa stažená ve svém počítači ještě chvíli pro případné další přehrávání? Chcete být upozorňováni na nová videa z určitých kategorií? Pak se podívejte na článek.

Jak na spam pomocí webových služeb

Jak na spam pomocí webových služeb

Mailové schránky i přes všechna bezpečnostní opatření plní spousty spamu. Jednoduchým řešením jak tomu zamezit jsou tzv. dočasné schránky, díky kterým navíc zůstanete zcela anonymní. Dnes si několik takových online služeb ukážeme.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další stránka >> 

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.