RSS export

WebSite X5 + Zoner Photo Studio X

Nepropásněte naši časově omezenou akci! Kupte si Zoner Photo Studio nyní v balíčku s programem WebSite Evolution nebo...

Nepodceňujte zabezpečení Vašeho počítače!

Podle bezpečnostních výzkumů není více než polovina všech počítačů připojených k internetu správně zabezpečena a...

Firefox 65 konečně přichází s podporou obrázků ve formátu WebP

Firefox 65 konečně přichází s podporou obrázků ve formátu WebP

Letos zatím první velká verze Firefoxu přináší řadu bezpečnostních oprav i drobných vylepšení. Mezi ty patří třeba...

Nový PeaZip

Nový PeaZip

Nejen tvorba archivů zdarma. Tento program podporuje velké množství různých formátů a umožňuje snadné procházení archivů i jejich vytváření.Pamela for Skype - vaše osobní asistentka na telefonu

Pamela for Skype - vaše osobní asistentka na telefonu

Voláte často přes Skype a chybí vám pokročilé funkce? Vyzkoušejte doplněk Pamela, se kterým lze hovory nahrávat a v době vaší nepřítomnosti zajistí automatickou odpověď či přesměruje hovor do hlasové schránky.

Messenger od Microsoftu definitivně končí

Messenger od Microsoftu definitivně končí

Redmondská firma hromadně informuje uživatele své letité sítě Messenger, že se neodkladně blíží konec. Od 8. dubna nastane postupné odstavování služby a její uživatelé tak budou v podstatě přinuceni přejít na Skype.

Všechny prémiové služby Skypu na měsíc zdarma

Všechny prémiové služby Skypu na měsíc zdarma

Microsoft přišel u programu Skype s další zajímavou nabídkou, kterou představuje možnost vyzkoušet placené služby jeden měsíc zcela zdarma. Jedinou podmínkou je registrace za pomoci účtu Skype, Microsoft nebo Facebook a případné zrušení do 27. dne.

Google zřejmě sjednotí své komunikační služby

Google zřejmě sjednotí své komunikační služby

V Googlu plně pracují na dalším jarním úklidu, jemuž tentokrát zřejmě podlehne i služba Reader. Rozhodně však není pochyb o tom, že na řadě jiných míst je rušení služeb více než oprávněné a aktuálně snad dojde i na roztříštěnou komunikační platformu.

Nová verze Skype 6.3: opravy chyb i lepší výkon

Nová verze Skype 6.3: opravy chyb i lepší výkon

Microsoft poslední dobou vydává jednu aktualizaci Skypu za druhou. Vývojové větve jsou již i názvem rozdělny na Skype pro Windows 8 a Skype pro desktop, přičemž verze 6.3 náleží té druhé v pořadí. Aktuálně přichází např. s vyšším výkonem.


Oficiální Twitter pro Windows 8 a RT uvolněn

Oficiální Twitter pro Windows 8 a RT uvolněn

Vývojáři Twitteru konečně uvolnili oficiální dotykovou aplikaci pro novou platformu Windows Store. Jako většina aplikací pro Modern UI funguje i na architektuře ARM, tudíž je dostupný i pro uživatele zařízení s Windows RT.

MetroTwit ve verzi 1.1.0: desktop i Metro

MetroTwit ve verzi 1.1.0: desktop i "Metro"

Desktopový neoficiální Twitter klient MetroTwit vyšel v nové verzi 1.1.0. Ta s sebou přináší hlavně dlouhý seznam opravených chyb, ale i změny v uživatelském rozhraní. Kromě běžné varianty je dostupná i ta pro zánovní platformu Windows Store.

Skype pro Windows 8 už umí posílat soubory

Skype pro Windows 8 už umí posílat soubory

Vytvořit kvalitní klon desktopové aplikace pro Windows Store není vůbec jednoduché a své o tom ví i Microsoft. Ačkoli Skype pro Windows 8 (RT) již nějakou tu dobu existuje, teprve teď se např. naučil další ze základních funkcí desktopové varianty.

Skype 6.2: další kosmetická kúra

Skype 6.2: další kosmetická kúra

Dnes již jedna z divizí Microsoftu vydala přibližně po měsíci další upgrade klienta Skype. Změny jsou tentokrát spíše kosmetické a opět jsou poplatné modernějšímu stylu operačního systému Windows 8.

Chrome a Firefox se již domluví i bez pluginů

Chrome a Firefox se již "domluví" i bez pluginů

WebRTC je nový standard, který vytvořil Google, avšak následně jej pod svůj patronát přijalo i standardizační konsorcium W3C. Smyslem této technologie umožnění videohovorů mezi webovými prohlížeči, a to bez použití jakéhokoli doplňku.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Další stránka >>