RSS export

TeamViewer: vzdálená správa počítače

• Titulek: OK
    Napsal: RR
    Přidáno: 4. července 2010 07:07

Je dobrý, používám už nějaký rok.
    Jen pozor na max 20h za měsíc a max 3 adresy, jinak se verze Free změní na placenou.
    RR

• Titulek: Není už to tu podruhé ?
    Napsal: HaM
    Přidáno: 4. července 2010 09:43

Mám pocit že jsem tu asi před rokem o TeamVieweru četl..

• Titulek: Re: Není už to tu podruhé ?
      Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz mglaedr, <mglaedr (na) gmail (tečka) com>
      Přidáno: 4. července 2010 10:46

zkus se podívat pod článek ;)

• Titulek: je dobrý
    Napsal: Registrovaný uživatel Stahuj.cz mglaedr, <mglaedr (na) gmail (tečka) com>
    Přidáno: 4. července 2010 10:32

Tenhle program je vážně dobrý, už několikrát se mi s ním podařilo vyřešit problém, který bych psaním nedokázal vyřešit ani za několik hodin. Doporučuju.

• Titulek: bojim, bojim
    Napsal: Grinch
    Přidáno: 4. července 2010 11:20

vzhledem k tomu, že bezpečnost je dnes tolik aktuální - mám tuto a podobné vzdálené možnosti ve službách vypnuto - to zas doporučuji těm, kdo zde pořád honí který bezpečnostní program je lepší - jedna z nejlepších věcí je dobré nastavení služeb - tovární nastavení je přímo zvoucí na návštěvu a ucpaná dálnice microsoftem

• Titulek: Bezpečnostná chyba
    Napsal: Šprici, <bahno77 (na) gmail (tečka) com>
    Přidáno: 5. července 2010 09:45

už dávno som sa dopočul o bezpečnostnej chybe v teamviewer. Obsahuje ju aj Remote Desktop jak u windows aj na linux všetkých verzií.

S chybou mám skúsenosti a verte tomu že ju môže zneužiť aj skúsený užívatel s trochou nápadov a malími znalosťami programovania :-)

Zpět na článek TeamViewer: vzdálená správa počítače