RSS export

Webzdarma spouští nový redakční systém

• Titulek: Je super, už jsem ho zkusil. Ale Drupal je Drupal.
    Napsal: PJ
    Přidáno: 11. února 2010 09:39

Škoda, že nepoužili ten.

• Titulek: Re: Je super, už jsem ho zkusil. Ale Drupal je Drupal.
      Napsal: Grinch
      Přidáno: 11. února 2010 11:30

jak by asi kdo Drupal zvládnul, pokud chceš ukázat jak si zdatný že znáš Drupal, tak proč lezeš na nejblbější doménu webzdarma.cz, jenom instalace Drupalu na server je leckde peklo

Napsal: Xan_
        Přidáno: 11. února 2010 12:12

No asi tak pánové od(p)borníci... kecy kecy, ale žebyste upozornili na to, že stránky se neprogramují ale kódují... :)

Napsal: Grinch
          Přidáno: 11. února 2010 22:44

stránky se tvoří, potí, lepí a blbě - ty maj dělat profíci
          jo a co to je -kódují- to jenějaký heslo? :D

Napsal: Marvin
      Přidáno: 11. února 2010 13:04

Drupal je příliž těžkopádnej, na spoustě serverech neběží, Wordpress je mnohem lepší.

• Titulek: Moudré hlavy
    Napsal: Pitrýs, <pika (na) ufo (tečka) cz>
    Přidáno: 11. února 2010 14:13

co se zde hádají zda je lepší Drupal nebo to druhé... Zde je článek o webu, kde nejsou třeba znalosti HTML. Tak co tu melete o jiných věcech. To zde je určeno pro "lamy" mého typu i když já jsem si již zvykl na estránky. Webzdarma jsem s zkoušel, ale nefungovalo tam skoro nic.

• Titulek: Re: Moudré hlavy
      Napsal: corp
      Přidáno: 11. února 2010 22:52

webzdarma sou special spyware,na nic blbějšího už snad narazit nelze,ale naštěstí sem už dávno se odnaučil něco hledat přes seznam,centrum,atlas a spol,no a když sem narazil na estranky tak to bylo víc něž na blití,pamatuju dost stránek vše o counter strike,dokonce název co nenajdete na Wikipedia :))) to byl pocuc...ve všech případech nic funkčního jen bláboly o h.ovně a dorazí tě líbí se vám tato stránka? nebo anketa co je lepší : simpsnovi nebo south park - tokio hotel nebo chinaski...podobný nesmysly každej zná...jestli máš něco podobnýho tak se ani nechlub

Přidáno: 7. dubna 2010 18:46

Ne, nemám, voloviny tohoto stylu, zde s Tebou plně souhlasím, nejsou středem mého zájmu. Jen jsem prostě potřeboval narychlo stránky a na staré kolena se již HTML a jiné věci asi nenaučím. K tomu málu co potřebuji, mi zatím tyto estránky dostačují. I když uznávám, že k dokonalosti mají hodně daleko a sprofi je vůbec nelze srovnat. Ale jako základ....můžeš se podívat používám dvoje, z mých www.pika.estránky.sz se dostaneš na tu podstatnou.

Přidáno: 7. dubna 2010 18:47

oprava www.pika.estranky.cz pochopitelně

• Titulek: no, no ....
    Napsal: becorp.cz, <straka (na) becorp (tečka) cz>
    Přidáno: 11. února 2010 22:26

Viděl jsem, vyzkoušel jsem, stačilo mi, odcházím... Teda lidi, veškerá přehlednost stranou, tohle je zmatek :-\

Zpět na článek Webzdarma spouští nový redakční systém