RSS export

WinRAR vs. 7-Zip - kdo je králem komprimace?

• Titulek: Oba jsou dobré
    Napsal: Trident, <trident_1 (na) quick (tečka) cz>
    Přidáno: 30. prosince 2008 23:47

Já bych žekl, že to zde směřuje ke zbytečným hádkám. Uživatel 7-ZIPu bude hájit 7-ZIP a hanit WinRar, Uživatel WinRaru zas opačně. Kdo začal používat Powerarchiver, Také asi měnit nebude. Já vyzkoušel vše a asi každému sedne něco jiného. Sami jste si všimli, že ten preferuje to, a ten zas tohle. A o tom to je.
    Osobně jsem zůstal u Winraru, který má skutečně menší poměr, ale umím v něm intuitivně tvořit profesionální instalítory s vlastní ikonkou a grafikou, a nedělá mu problém ani tvorba neomezeného počtu zástupců či dodatečné spouštění i několika souborů po instalaci, ani používání proměnných. též bez odborných znalostí. To nejspíš umí i PowerArch či 7Z, ale já se vždy někde zasekl kvůli ne zrovna jasnému postupu a nedělalo mi to, co by mělo.
    Ale tohle je můj čistě subjektivní dojem z programu, vycházející z mých osobních potřeb. Je zcela v pořádku, že zde najdu oponenty. Mělo by to tak být. Kdo má odlišné preference od mých, musí mu sednout jiný program... Každý je dobrý a v něčem třeba i nejlepší..
    Haugh!!

Zpět na článek WinRAR vs. 7-Zip - kdo je králem komprimace?

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.