Hudba

V případě hudebních souborů dochází k oboustranné synchronizaci. Velice jednoduše můžete vytvářet a editovat playlisty. Stejně tak je možné upravovat informace o interpertovi. Krom názvu skladeb budete mít k dispozici dokonce i název alba.

Fornát? Neřeším!

Silnou stránkou aplikace je také práce s videem. Díky níž nebudete muset řešit, v jakém formátu je zdrojový film nebo klip. WinX Media Trans se postará o konverzi do odpovídajícího typu formátu. A to tak, aby si s ním Vaše "jablečné zařízení" poradilo. Navíc dokáže zredukovat velikost výsledného souboru až na polovinu. Takže ušetří i místo pro větší množství dat!

Obraz na jedničku

Krom toho všeho se postará o správnou orientaci obrazu a zvládne import a export videí a filmů v rozlišení 1080p nebo 4K.

První spuštění

Při prvním spuštění proběhne stažení a instalace podpory pro zařízení Apple. Během tohoto procesu je třeba potvrdit několik dialogových oken a následně zařízení restartovat. Po restartu je program plně připraven k užívání.

Jak používat WinX MediaTrans

Ze všeho nejdřív je třeba propojit telefon k počítači. V příslušných sekcích pak můžete procházet obsah zařízení. Vše je přehledné a rozhraní se zásadně neliší od toho, které nabízí flashdisk.

Ikona "Photo Transfer"

Zde najdete všechny uložené fotky roztříděné podle data. Seskupení je možné podle roku, měsíce i dne. Vybrané snímky stačí vybrat a stisknout tlačítko "Export". Tím odstartuje kopírování do počítače. Oceníte určitě i to, že je možné přímo v aplikaci otevřít cílovou složku. Samozřejmě je možné i "standardní" přetahování fotek z okna aplikace přímo do složky, do které chcete data kopírovat.

Stejným způsobem pak můžete pracovat i s hudbou nebo videem. A to vždy v příslušné sekci.

náhrada za iTunes