RSS export

XnView - Pokročilý prohlížeč obrázků

• Titulek: Výstup fotek ze všech adresářů v jediném okně?
    Napsal: BuffITer, <buffiter (na) gmail (tečka) com>
    Přidáno: 18. srpna 2010 14:17

Zdravím,
    potřeboval bych poradit nějaký prohlížeč fotografií, který by dokázal zobrazit všechny fotky z adresářů, které zatrhnu výběrem (podobně jako například mp3 přidávané do playlistu) a ty se potom zobrazí v jednom výstupním okně. Tedy nebudu muset překlikávat ve stromové struktuře stovky složek. Uvedu konkrétní příklad. Mám databázi fotografií cca 4000 adresářů a ty zase obsahují další množství složek (v jedné této podsložce mám až dalších 50 podadresářů v jedné kategorii) a ty se opět větví na další složky, ve kterých je konečně určitý počet fotografií. Problém je v tom, že kdybych měl procházet každý tento adresář pro zobrazení fotek v něm jednotlivě, tak mám o zábavu postaráno na dalších 100 let. Potřebuji tedy vidět všechny tyto fotky z různých adresářů a podadresářů v jednom jediném výstupu, kde nebude mít vliv v jaké se nacházejí složce. Uvidím tedy řekněme 25 000 fotografií v jednom jediném okně nezávisle na jejich umístění. Existuje nějaký software, který by toto dokázal? Výsledku sice mohu dosáhnout pomocí nástroje hledat přímo ve windows, zadáním např. formátu .jpg a hledej, ovšem tento postup je dost nedostačující a prakticky nevyužitelný. Už proto, že jej musím pokaždé opakovat znovu. Kdežto na principu playlistu a mp3 bych provedl tuto operaci jednou a příště už měl vše nachystané pro rychlou práci a prohlížení těchto dat. Předem díky za příspěvky.

Zpět na článek XnView - Pokročilý prohlížeč obrázků

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.